Zagłębiowski Klub SEIDO Karate

W sobotę 27 października 2018r. odbył się Ogólnopolski Turniej Seido Karate w Dąbrowie Górniczej. 
Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie sztuk walki taktyki i techniki interwencji, Zagłębiowski Klub Seido Karate.
W czasie organizacji Ogólnopolskich zawodów Seido Karate nasz Klub otrzymał wsparcie od Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza oraz Dąbrowskiego Portalu Organizacji Pozarządowych. Dzieki efektywnej współpracy z CSiR oraz zaangażowaniu wolontariuszy – sympatyków Zagłębiowskiego Klub Seido Karate zawody znalazły ogromne uznanie wśród wszytskich uczestników oraz publiczności.

W zawodach uczestniczyło ponad 90 zawodników z ośrodków Seido Karate w Radomiu, Warszawie, Wadowicach, Krakowie, Suchej Beskidzkiej, Makowie Podhalańskim, Bielsku-Białej, Chorzowie, Myślenicach, Sosnowcu oraz Dąbrowie Górniczej. Młodzi i dorośli karatecy rywalizowali w konkurencjach kata, kumite oraz tameshiwari /łamanie desek/. 
Zawodnicy z Zagłębiowskiego Klubu Karate kilka razy stawali na podium. 
Puchary, medale i dyplomy otrzymali:

KATEGORIA JUNIORÓW :
1. Hubert Domagała - I miejsce w konkurencji kata juniorów
2. Oliwia Sowińska - III miejsce w konkurencji kata juniorek
3. Mateusz Ligenza - IV miejsce w konkurencji kumite juniorów

KATEGORIA SENIORÓW :
1. Ewa Kołodziejczyk - II miejsce w konkurencji kata seniorów
2. Michał Misztal - III miejsce w konkurencji kata czarnych pasów
3. Michał Misztal - III miejsce w konkurencji kumite czarnych pasów
4. Jakub Szewczyk - III miejsce w konkurencji tameshiwari stopnie kyu

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział, rywalizację fair play oraz wspólnie spędzony czas.
Zwycięzcom gratulujemy doskonałych wyników i wytrwałości w trenowaniu Seido Karate.
Wszystkim rodzicom zawodników naszego Klubu oraz osobom zaangażowanym w organizację turnieju dziękujemy za poświęcony czas i dobrą energię oraz kibicowanie podczas zawodów – to dzięki Wam to wydarzenie sportowe stało się wyjątkowe.

 
 
 
 

Partnerzy

©2014 Zagłębiowski Klub SEIDO Karate. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Ewa Kołodziejczyk